Zumba Kids

Zajęcia Zumba Kids to wyjątkowe zajęcia taneczno-fitnessowe przeznaczone specjalnie dla dzieci. Podczas tych zajęć dzieci mają szansę nauczyć się różnorodnych kroków tanecznych, poprawić swoją koordynację oraz rozładować nadmiar energii. To idealne rozwiązanie dla rodziców, którzy chcą zapewnić swoim pociechom wesołą aktywność, jednocześnie ucząc je wartościowych umiejętności.
W trakcie zajęć Zumba Kids dzieci nie tylko ćwiczą, ale także świetnie się bawią. Przebieg zajęć oparty jest na dynamicznych i radosnych rytmach muzyki, które przyciągają uwagę najmłodszych. Instruktorzy prowadzący te zajęcia wykorzystują specjalnie dostosowane kroki taneczne i proste układy, aby dzieci mogły swobodnie korzystać z nauki tańca, niezależnie od ich umiejętności.

Uczestnictwo w zajęciach Zumba Kids jest doskonałą okazją dla dzieci, aby poznawały nowe rodzaje tanecznej aktywności i jednocześnie zachowywały dobrą kondycję fizyczną. W czasach, gdy dzieci spędzają dużo czasu przed ekranem komputera czy telewizora, warto zainteresować ich czymś, co promuje zdrowy styl życia i aktywność fizyczną.

Jeśli chcesz zachęcić dziecko do uczestnictwa w zajęciach Zumba Kids, możesz wspomnieć o tym, jakie towarzyszą im fantastyczne rytmy i energia. Dzieci będą miały okazję uczyć się tańczyć przy najnowszych hitach muzycznych, co z pewnością ich zainteresuje. Ponadto, możesz również podkreślić, że udział w tych zajęciach to świetna okazja do nawiązania nowych przyjaźni i spędzenia czasu z rówieśnikami.


Zajęcia ZUMBA KIDS poprowadzi Julia Piwowarczyk, instruktorka ZUMBA, która od 2007 nieustannie pracuje z Dziećmi.

Absolwentka 2 kierunków pedagogicznych i kilkudziesięciu szkoleń i kursów z zakresu pracy z Dziećmi (od pedagogicznych, przez taneczne, po animacyjne). Wcześniej ukończyła wydział aktorski. Od 2016 roku szkoli Animatorów i Instruktorów Zumba Kids z całej Polski z zakresu sportowych i tanecznych zabaw dla Dzieci.

Od 2017 roku na stałe prowadzi zajęcia dla dzieci w szkołach, przedszkolach i żłobkach, co powoduje, że wciąż jest na bieżąco w tematach dziecięcych.

Na bieżąco uczestniczy w Maratonach Zumby, prowadząc blok Zumby Kids, a także występuje na scenie podczas Zumby Fitness, Slavica Dance czy Ritmo do Brazil. Regularnie współpracuje w tym zakresie ze Stowarzyszeniem Rusza mnie Zumba, Babskie Wyjazdy i inne.
W pracy cechuje ją ogromna charyzma, ekspresja w działaniu i przestrzeń dla uwalniania dziecięcej.

Zumba trwa 55 minut.
Ilość osób: 10 osób według grupy wiekowej zajęć

    Wszystkie miejsca zajęte? Zapisz się na listę rezerwową, a my powiadomimy Cię jak tylko się zwolni.