Warsztaty TikTok&Social Media

Warsztaty TikTok & Social media są skierowane do młodzieży i mają na celu naukę korzystania z różnych platform społecznościowych, w tym Tiktoka. Podczas tych warsztatów uczestnicy będą mieli okazję poszerzyć swoją wiedzę na temat tworzenia ciekawych i kreatywnych treści, poprawnego korzystania z narzędzi edycyjnych i optymalizacji swojego profilu w mediach społecznościowych.

Podczas warsztatów omówimy takie zagadnienia jak tworzenie unikalnych i angażujących treści, wybór odpowiednich hashtagów, znakomite zdjęcia czy klipy wideo oraz przykłady najlepszych praktyk innych twórców. Będziemy również analizować trendy, które panują obecnie na platformach społecznościowych, tak aby młodzież mogła dostosować się do nich i utrzymać swoje konto w stanie rozwijającym się.
Korzystanie z mediów społecznościowych, takich jak TikTok, może być nie tylko świetnym sposobem na wyrażenie swojej kreatywności i wyrażanie siebie, ale także może przyczynić się do budowania własnej marki osobistej i znalezienia inspiracji od innych twórców. Pokażemy uczestnikom, jak mogą wykorzystać swoje umiejętności w przyszłości, na przykład jako influencerzy, marketerzy internetowi lub twórcy treści.


Warsztaty poprowadzi Weronika Modzelewska, prowadząca profil IG Przystanek Internet, który obserwuje 68 tysięcy użytkowników.

Ekspertka i trenerka social media
Pomaga wykorzystać potencjał social mediów i wideo, by szybciej budować zaufanie i markę osobistą.
Szkoleniowiec, marketerka i twórczyni wideo do internetu.
Autorka książki “Internet możliwości” i kursu Przystanek Tiktok dla biznesu.  Dużą częścią jej aktywności są szkolenia i programy, w których uczy wykorzystywania możliwości social mediów.

Warsztaty skierowane są dla młodzieży w wieku 12 – 16 lat
Warsztaty trwają 120 minut
Ilość osób: 14

    Wszystkie miejsca zajęte? Zapisz się na listę rezerwową, a my powiadomimy Cię jak tylko się zwolni.