Joga dla rodzin

Zajęcia Jogi dla rodzin to idealna okazja do spędzenia czasu z bliskimi i jednoczesnego dbania o zdrowie i relaks. Joga to starożytna tradycja, która łączy w sobie elementy fizyczne, psychiczne i duchowe. Zajęcia Jogi dla rodzin skupiają się na dostosowaniu praktyki do potrzeb wszystkich członków rodziny, niezależnie od wieku czy doświadczenia.
Podczas tych zajęć możesz spodziewać się relaksu, elementu mindfulness i głębszego połączenia ze sobą. Instruktorka dostosowuje zajęcia do poziomu zaawansowania uczestników.

Zajęcia mogą obejmować łagodne rozgrzewki, proste pozycje jogi, oddychanie, partnerstwo i ćwiczenia zespołowe, a także medytację i relaksację. To doskonała okazja, aby wspólnie pracować nad elastycznością, koordynacją, siłą i równowagą. Z pewnością stworzy to również okazję do porozmawiania i spędzenia razem, jako rodzina, czasu poza codziennymi obowiązkami.
Zajęcia Jogi dla rodzin zapewniają również liczne korzyści dla zdrowia. Pomagają wzmocnić układ krążenia, poprawić postawę ciała, zwiększyć elastyczność i redukować stres. Dlatego możesz być pewien, że zwiększysz ogólną kondycję swojej rodziny i uczysz swoje dzieci, jak dbać o zdrowy styl życia.

Niezależnie od wieku, każdy członek rodziny może znaleźć coś dla siebie na zajęciach Jogi, będzie to niezapomniane doświadczenie, które pozwoli w pełni cieszyć się chwilą obecną i wzajemną bliskością.

Zajęcia Jogi prowadzi Dorota Starzyńska, właścicielka przestrzeni DOM JOGI.

DOROTA STARZYŃSKA – INSTRUKTOR
Jest dyplomowaną nauczycielką jogi wg metody BKS Iyengara (stopień Introductory II). Ukończyła kurs nauczycielski Introductory I/II prowadzony przez Henryka Liśkiewicza (Senior Intermediate III). 3-letni kurs nauczycielski asygnowany przez Polskie Stowarzyszenia Jogi Iyengara w Polsce. Praktykuje jogę od 2002 r., uczy od 2006 r. Regularnie bierze udział w kursach i szkoleniach prowadzonych przez najwybitniejszych nauczycieli z Europy i Stanów Zjednoczonych m.in.: Gabriella Gubillaro (IT), Faeq i Corine Biria (FR), Rita Keller (G), Henryk Liśkiewicz (PL), Lois Steinberg (USA), Katarzyna Pilorz (PL), Stephanie Quirk (USA), Gulnaaz Dashti, i Birjoo Mehta (INDIA), Stefano Bendandi (Włochy). Podczas pobytu w Indiach w aśramie brała udział w zajęciach prowadzonych przez joginów w Rishikesu, u źródeł Gangesu i jogi. Od 2012 r. prowadzi DOM JOGI, oferując zajęcia grupowe na Bielanach.

Joga trwa 60 minut
Ilość osób: 10 par (opiekun + dziecko)

    Wszystkie miejsca zajęte? Zapisz się na listę rezerwową, a my powiadomimy Cię jak tylko się zwolni.